JustForGame RPG

User info

Welcome, Guest! Please login or register.

You are here » JustForGame RPG » # Cerere Lider[Aplicatii OFF] » Cerere lider LVPD - Pogba

Cerere lider LVPD - Pogba

Posts 1 to 2 of 2

1

Nick Sa:Mp : Pogba
Varsta Reala : 14 ANI.
Level : 7
Ore :2
De ce doresti sa ajungi Leader la aceasta Factiune ? : Doresc sa fiu lider acestei factiuni deoarece e factiunea mea de suflet, imi place cu ce se ocupa in aceasta factiune, si vreau sa ridic aceasta factiune cat mai sus.
Ce aveti de gand sa faceti cu aceasta Factiune ? : Sa o ridic cat mai sus, sa o fac plina de ofiteri perfecti si sa o fac respectata de toti.
Ati mai fost vreodata Leader ? : Da, insa nu pe acest server.
La ce factiuni ati mai fost leader ? : La toate insa cum am mai spus nu pe acest server.
Ati mai fost vreodata leader la factiunea asta ? : Da.
Sunteti de acord sa stati minim 2 saptamani in aceasta factiune? : Desigur, voi sta si mai mult.
O scurta descriere in minim 20 cuvinte a caracterului vostru : Salut, Ma numesc Stefan si am varsta de 14 ani. Sunt Din republica Moldova orasul Cimilsia. Sunt un baiat educat si mereu cu cei 7 ani de acasa langa mine. Sunt o persoana sociabila si plina de energie pozitiva. Imi place sa-mi petrec timpul liber pe samp si la fotbal. Sunt genul de om ce iubeste sa fie respectat.
Poza /stats (OBLIGATORIU) :https://imgur.com/a/UVOfgWy

0

2

Acceptat pentru teste!

0

You are here » JustForGame RPG » # Cerere Lider[Aplicatii OFF] » Cerere lider LVPD - Pogba